Методична робота

 28.02.2020 р.

28 лютого  у Шлапанській загальноосвітній школі відбулась  зустріч вчителів природничих дисциплін і початкових класів. 

Природничники та класоводи  відвідали відкритий урок із географії у 6 класі та методичну кухню «Формувальне оцінювання вмінь і компетентностей учнів: інструменти і методика використання».







 ____________________________________________________________________


11.05.2018 р.

Районний семінар заступників директорів з НВР

11 травня у школі відбувся семінар-практикум «Позитивний імідж школи як необхідна умова провадження освітнього процесу». У роботі семінару взяли участь заступники директорів та директори шкіл, завідувач районним методичним кабінетом Радкевич Л. А., вчителі школи.

В ході семінару учасники завдяки методам колективного творчого пошуку ("SWOT-аналіз ", "«Fishbone» " та ін.), у жвавій дискусії, обговорили важливість та стратегії формування позитивного іміджу сучасної школи, ефективність використання в освітньому процесі ментальних карт та лепбуків, віртуальної інтерактивної дошки Padlet, інших форм роботи з учнями, батьками, вчителями, громадськістю, а також мали можливість попрацювати в групах. Результати роботи вийшли на славу!
Усі разом дійшли висновку: сучасній школі важливо крокувати в ногу з часом, мати позитивний імідж, який сприятиме підвищенню рівня шкільної освіти, приваблюватиме батьків та учнів.
Приємними сюрпризами для присутніх стали підготовлені п’ятикласниками школи флешмоб «З Україною в серці» та солодкі сувеніри.
Захід проходив у атмосфері творчості та співпраці. Дякуємо всім учасникам!

МАТЕРІАЛИ РОБОТИ СЕМІНАРУ МОЖНА ЗНАЙТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ.    ФОТОМАТЕРІАЛИ 



_____________________________________________________________________________


10.01.2018 р.

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ЕЛЕМЕНТАМИ ФЛЕШ-ТРЕНІНГУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ ЯК ОСНОВА СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ»

Для вчителів нашої школи канікулярний час - прекрасна нагода зайнятися самоосвітою. А навчання має бути цікавим не лише для учнів, а й для вчителів. Тема навчального заняття, а точніше, семінару-практикуму, який відбувся 10 січня в Люб’язівській ЗОШ, - «Інноваційні технології навчально-виховного процесу як платформа сучасної освіти».

ПІД ЧАС ЗАХОДУ ПЕДАГОГИ ВЗЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ПРОБЛЕМИ МОТИВАЦІЇ УЧНІВ ДО НАВЧАННЯ, ЗОКРЕМА ОБГОВОРИЛИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ КВЕСТОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТЕХНОЛОГІЇ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ. ПЕДАГОГИ ЛЮБ’ЯЗІВСЬКОЇ, ШЛАПАНСЬКОЇ ТА ХОЦУНСЬКОЇ ЗОШ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ПРАКТИЧНОЇ ЧАСТИНИ СЕМІНАРУ -МЕТОДИЧНОГО КВЕСТУ «ПРИКРАСИМО ЯЛИНКУ». КВЕСТ МАВ РОЗВАЖАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР, ТОЖ В ІГРОВІЙ ФОРМІ ЙОГО УЧАСНИКИ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ В ЛІСОВІЙ ШКОЛІ У КАБІНЕТАХ МУДРОСТІ, РОЗУМУ, ДОСВІДУ, КМІТЛИВОСТІ ТА МАЙСТЕРНОСТІ. ЗА ГАРНІ УСПІХИ ВОНИ ОТРИМУВАЛИ В ПОДАРУНОК ЯЛИНКОВІ ПРИКРАСИ, ВИГОТОВЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ ВЧИТЕЛЕМ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ІВАНІСІК ОЛЕНОЮ. ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ТЬЮТОРІВ ХРИСТІНЧИКА ОЛЕКСАНДРА, ІВАНІСІК ІРИНИ, МЕДВЕДЮК ВАЛЕНТИНИ, БОНДАР СВІТЛАНИ, ОЛІШКЕВИЧ ВІРИ ЦІКАВО ПРОЙШЛИ УРОКИ, НА ЯКИХ ВЧИТЕЛІ СПРОБУВАЛИ У РОЛІ УЧНІВ НАВЧАТИСЯ ЗА МЕТОДАМИ: «ШІСТЬ КАПЕЛЮХІВ МИСЛЕННЯ», «СТОРІТЕЛЛІНГ», «МОДЕЛЬ 6 W», «ПЕРЕКЛАДАЧ». А ЩЕ КОЖЕН ДЛЯ СЕБЕ ВИГОТОВИВ НА ПРИЙДЕШНІЙ РІК ТАЛІСМАНА - ПАПЕРОВОГО ЖОВТОГО СОБАЧКУ В ТЕХНІЦІ ОРИГАМІ. ПРОФЕСІОНАЛІЗМ УЧИТЕЛІВ, ЯКІ ВМІЮТЬ ВЧИТИСЯ, СПРИЯВ ПРОДУКТИВНІЙ СПІВПРАЦІ ВСІХ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ.

РОЗРОБКА СЕМІНАРУ.    ФОТОМАТЕРІАЛИ 



22.10.2015 р.

Районне засідання школи ППД

Тема: «Особливості  педагогічного спілкування  вчителя із сучасними учнями»

Сценарій тренінгу

Презентація до тренінгу

Розробка уроку

Презентація до уроку

Фотоматеріали



ПЕДАГОГІЧНИЙ ПОДІУМ





ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ РАЙОНУ.(2012 Р.)

Учасники - вчителі початкових класів, які мають педагогічні звання

Тема. Самоосвіта як складова професійного зростання вчителя.

Програма засідання. Відкрити

Матеріали роботи. Відкрити




Немає коментарів:

Дописати коментар